MANETA FRANA FJR1300FZ1FZ6 DHY03SN Vezi mai mare

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

DHY03SN

Produs nou

Stoc Produs: Disponibil la comanda

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

Mai multe detalii

67,62 lei

69,00 lei TVA inclus

Fisa cu date

Alege marcaYamaha
Maneta frana / ambreiajManeta frana

Detalii

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

Moto Guzzi Bellagio 940 ie2007
Moto Guzzi Bellagio 940 ie2008
Moto Guzzi Bellagio 940 ie2009- 2013
Moto Guzzi Bellagio 940 ie Aquila Nera2011- 2014
Moto Guzzi Griso 1200 8V2007
Moto Guzzi Griso 1200 8V2008- 2012
Moto Guzzi Griso 1200 8V Special Edition2010- 2014
Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V ABS2011
Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V ABS2012
Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V ABS2013- 2017
Moto Guzzi Sport 1200 8V2009
Moto Guzzi Sport 1200 8V2010
Moto Guzzi Sport 1200 8V2011- 2012
Moto Guzzi Sport 1200 8V2013
Moto Guzzi Sport 1200 8V ABS2009
Moto Guzzi Sport 1200 8V ABS2010
Moto Guzzi Sport 1200 8V ABS2011- 2012
Moto Guzzi Sport 1200 8V ABS2013- 2014
Moto Guzzi Sport 1200 8V Corsa ABS2013- 2014
Moto Guzzi Stelvio 12002008
Moto Guzzi Stelvio 12002009
Moto Guzzi Stelvio 12002010
Moto Guzzi Stelvio 1200 ABS2009
Moto Guzzi Stelvio 1200 ABS2010
Moto Guzzi Stelvio 1200 8V ABS2012- 2017
Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX2010
Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX ABS2010
Moto Guzzi Stelvio 1200 8V NTX ABS2011
Moto Guzzi Stelvio 1200 8V NTX ABS2012- 2017
Moto Morini 9 1/2 12002007
Moto Morini 9 1/2 12002008- 2011
Moto Morini Scrambler 12002010- 2013
Moto Morini Scrambler 12002009
Yamaha BT 1100 Bulldog2005
Yamaha BT 1100 Bulldog2006
Yamaha FJR 13002003
Yamaha FJR 13002004
Yamaha FJR 13002005
Yamaha FJR 1300 A ABS2003
Yamaha FJR 1300 A ABS2004
Yamaha FJR 1300 A ABS2005
Yamaha FJR 1300 A ABS2005
Yamaha FJR 1300 A ABS2006
Yamaha FJR 1300 A ABS2007
Yamaha FJR 1300 A ABS2008
Yamaha FJR 1300 A ABS2009
Yamaha FJR 1300 A ABS2009
Yamaha FJR 1300 A ABS2010
Yamaha FJR 1300 A ABS2010
Yamaha FJR 1300 A ABS2011- 2012
Yamaha FJR 1300 A ABS2013
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2010
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2006
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2007
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2006
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2008
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2009
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2009
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2010
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2011- 2012
Yamaha FJR 1300 AS Automatik ABS2013- 2014
Yamaha FZ1 1000 N2006
Yamaha FZ1 1000 N2007
Yamaha FZ1 1000 N2007
Yamaha FZ1 1000 N2008
Yamaha FZ1 1000 N2008
Yamaha FZ1 1000 N2009
Yamaha FZ1 1000 N2009
Yamaha FZ1 1000 N2010
Yamaha FZ1 1000 N2010
Yamaha FZ1 1000 N2006
Yamaha FZ1 1000 N2011
Yamaha FZ1 1000 N2012- 2015
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2008
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2008
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2009
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2009
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2010
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2010
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2011
Yamaha FZ1 1000 NA ABS2012- 2015
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2006
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2006
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2007
Yamaha FZ1 1000 S GT Fazer2007
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2008
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2009
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2010
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2010
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2011
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2011
Yamaha FZ1 1000 S Fazer2012- 2015
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2007
Yamaha FZ1 1000 SA GT Fazer ABS2007
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2008
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2009
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2010
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2010
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2011
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2011
Yamaha FZ1 1000 SA Fazer ABS2012- 2015
Yamaha FZ6 600 N2004
Yamaha FZ6 600 NS2005
Yamaha FZ6 600 N2005
Yamaha FZ6 600 NS2006
Yamaha FZ6 600 N2006
Yamaha FZ6 600 N2006
Yamaha FZ6 600 N2007
Yamaha FZ6 600 NA ABS2007
Yamaha FZ6 600 S Fazer2004
Yamaha FZ6 600 S Fazer2005
Yamaha FZ6 600 S Fazer2006
Yamaha FZ6 600 S Fazer2007- 2008
Yamaha FZ6 600 SA Fazer ABS2006
Yamaha FZ6 600 SA Fazer ABS2006
Yamaha FZ6 600 SA Fazer ABS2007- 2008
Yamaha FZ6 S2 600 NHG2007
Yamaha FZ6 S2 600 NHG2008
Yamaha FZ6 S2 600 NHG2009- 2010
Yamaha FZ6 S2 600 NHG2009- 2010
Yamaha FZ6 S2 600 NAHG ABS2007
Yamaha FZ6 S2 600 NAHG ABS2008
Yamaha FZ6 S2 600 NAHG ABS2009- 2010
Yamaha FZ6 S2 600 NAHG ABS2009- 2010
Yamaha FZ6 S2 600 SHG Fazer2007
Yamaha FZ6 S2 600 SHG Fazer2008
Yamaha FZ6 S2 600 SHG Fazer2009
Yamaha FZ6 S2 600 SAHG Fazer ABS2007
Yamaha FZ6 S2 600 SAHG Fazer ABS2008
Yamaha FZ6 S2 600 SAHG Fazer ABS2009- 2010
Yamaha FZ8 800 N2011
Yamaha FZ8 800 N2013
Yamaha FZ8 800 N2013
Yamaha FZ8 800 NA ABS2011
Yamaha FZ8 800 NA ABS2012
Yamaha FZ8 800 NA ABS2013
Yamaha FZ8 800 NA ABS2013
Yamaha FZ8 800 N Anniversary2012
Yamaha FZ8 800 NA Anniversary ABS2012
Yamaha FZ8 800 S Fazer2010- 2011
Yamaha FZ8 800 S Fazer2012
Yamaha FZ8 800 SA Fazer ABS2011
Yamaha FZ8 800 SA Fazer ABS2012
Yamaha FZ8 800 SA Fazer ABS2013
Yamaha FZ8 800 SA Fazer ABS2013
Yamaha MT-03 660 H2006
Yamaha MT-03 660 N2006
Yamaha MT-03 660 H2007
Yamaha MT-03 660 H2008
Yamaha MT-03 660 H2009- 2010
Yamaha MT-03 660 N2007
Yamaha MT-03 660 N2008
Yamaha MT-03 660 H2011
Yamaha MT-03 660 H2012- 2014
Yamaha MT-07 7002014
Yamaha MT-07 7002014
Yamaha MT-07 7002014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 A ABS2014
Yamaha MT-07 700 Moto Cage2014- 2016
Yamaha TDM 9002004
Yamaha TDM 9002005
Yamaha TDM 9002006
Yamaha TDM 9002007
Yamaha TDM 9002008
Yamaha TDM 9002008
Yamaha TDM 9002009
Yamaha TDM 9002010- 2011
Yamaha TDM 900 A ABS2005
Yamaha TDM 900 A ABS2006
Yamaha TDM 900 A ABS2007
Yamaha TDM 900 A ABS2008
Yamaha TDM 900 A ABS2008
Yamaha TDM 900 A ABS2009
Yamaha TDM 900 A ABS2010- 2013
Yamaha XJ6 600 N2009
Yamaha XJ6 600 N2009
Yamaha XJ6 600 N2010
Yamaha XJ6 600 N2010
Yamaha XJ6 600 N2011- 2012
Yamaha XJ6 600 N2013
Yamaha XJ6 600 N SP2013
Yamaha XJ6 600 N2013
Yamaha XJ6 600 NA ABS2013
Yamaha XJ6 600 NA ABS2009
Yamaha XJ6 600 NA ABS2010
Yamaha XJ6 600 NA ABS2010
Yamaha XJ6 600 NA ABS2011- 2012
Yamaha XJ6 600 NA ABS2013
Yamaha XJ6 600 NA ABS2013
Yamaha XJ6 600 NA ABS2013
Yamaha XJ6 600 S Diversion2009
Yamaha XJ6 600 S Diversion2010
Yamaha XJ6 600 F Diversion2010
Yamaha XJ6 600 S Diversion2011- 2012
Yamaha XJ6 600 F Diversion2011- 2012
Yamaha XJ6 600 S Diversion2013
Yamaha XJ6 600 F Diversion2013
Yamaha XJ6 600 SA Diversion ABS2009
Yamaha XJ6 600 SA Diversion ABS2010
Yamaha XJ6 600 FA Diversion ABS2010
Yamaha XJ6 600 SA Diversion ABS2011- 2012
Yamaha XJ6 600 FA Diversion ABS2011- 2012
Yamaha XJ6 600 FA Diversion ABS2013
Yamaha XJ6 600 SA Diversion ABS2013
Yamaha XJ6 600 SA Diversion ABS2013
Yamaha XJ6 600 FA Diversion ABS2013
Yamaha XJR 13002004
Yamaha XJR 13002005
Yamaha XJR 13002006
Yamaha XJR 13002007
Yamaha XJR 13002008
Yamaha XJR 13002009
Yamaha XJR 13002010
Yamaha XJR 13002011- 2012
Yamaha XJR 13002013- 2014
Yamaha XT 660 Z Tenere2008
Yamaha XT 660 Z Tenere2009
Yamaha XT 660 Z Tenere2010
Yamaha XT 660 Z Tenere2011
Yamaha XT 660 Z Tenere2012
Yamaha XT 660 Z Tenere2013- 2014
Yamaha XT 660 ZA Tenere ABS2012
Yamaha XT 660 ZA Tenere ABS2011
Yamaha XT 660 ZA Tenere ABS2013- 2014
Yamaha XT 1200 ZA Super Tenere ABS2010
Yamaha XT 1200 ZA Super Tenere ABS2011
Yamaha XT 1200 ZA Super Tenere ABS2012
Yamaha XT 1200 ZA Super Tenere/Worldcrosser ABS2013
Yamaha XT 1200 ZA Super Tenere/Worldcrosser ABS2014
Yamaha XT 1200 ZE A Super Tenere/Worldcrosser ABS2014

Recenzii

Scrieţi o recenzie

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

Maneta frana Yamaha XT 660 Z / Tenere '08-'11 / TDM 900 '02-'13 / XT 1200 Z Super Tenere '10-'14 (VIC-74091) DHY03SN

30 alte produse din aceeași categorie: